Ulusal Lojistik
 
Anasayfa Site Haritası İrtibat

Select Language :

Ulusal Dağıtım Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
 Hemen Arayın
Bizden Haberler
Kayıtlı Haber Bulunmamaktadır..
Hizmetlerimiz
Depolama Hizmeti
Dağıtım Organizasyonu
İnternet Satışı Teslimatları
Kara Nakliyesi Organizasyonu ve Araç Temini
Kiralik Alanlar
İştiraklerimiz
Sedatt Mağazamız
Meybek

Web Sitemize Hoşgeldiniz


Ulusal Dağıtım Hizmetleri,serbest depolama ve dağıtım hizmeti vermeye başladığı 1996 yılından bu yana, müşterilerinin öncelikleri,onların hareket şeklini belirleyen önemli hususları öğrenerek bu bilgiler doğrultusunda ürününün depolamasını,stok takibini ve raporlamasını, tüm bu konularda gerekli verilere diledikleri zaman ulaşılmasını mümkün kılan bir işleyişi takip eder.

Karşılıklı yapılan  detaylı görüşmeler  sonunda belirlenen ihtiyaçlara ortak çözümler üretilir ve süreç başlatılır. Ulusal Dağıtım Hizmetleri, hizmet verdiği şirketlerle uzun soluklu çalışır ve esneklik temelinde yapılandırılan sistemi sektörün ihtiyaçlarını takip ederek geliştirmeye devam eder ve müşteri memnuniyetini yükseltir ve lojistik maliyetlerini düşürür.

Depolama-stok takibinde  şirketimize ait ve ihtiyaca göre yenilenen-geliştirilen  özel  yazılımlar kullanmaktayız.Barkod ile stok takibi yapılabilmektedir. Depolarımız ayarlanabilen raflarla yapılandırılmıştır ve yeterli yüksekliğe ve ferahlığa  sahiptir.Özel ısı kontrolü gerektirmeyen her türlü gıda ürününü muhafaza edebilecek sıhhi yapıdadır.

Depolarımızda her türlü elleçleme hizmeti verilmektedir;  Raflı ve Barkodlu  stok alanlarında mal ayırma, etiketleme, yeniden ambalajlama, shrinkleme, kolileme hizmetleri vermekteyiz. Ulusal Dağıtım

Tüm hakları saklıdır. © 2014 Ulusal Dağıtım Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.