Ulusal Lojistik
 
Anasayfa Site Haritası İrtibat

Select Language :

Ulusal Dağıtım Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
 Hemen Arayın
Bizden Haberler
Kayıtlı Haber Bulunmamaktadır..
Hizmetlerimiz
Depolama Hizmeti
Dağıtım Organizasyonu
İnternet Satışı Teslimatları
Kara Nakliyesi Organizasyonu ve Araç Temini
Kiralik Alanlar
İştiraklerimiz
Sedatt Mağazamız
Meybek
 

Depolarımız

Depolarımız; ürüne özel ve müşteriler tarafından kendilerine verilen şifrelerle erişimi sağlanabilen stok programlarıyla kontrol edilmektedir.

Stok takibi ve siparişlerin hazırlanması;
Çalışmakta olduğumuz kuruluşların satış merkezine uzaktan erişimli bilgisayarlar üzerinden satışı yapılan tüm ürünlerin irsaliyeleri yazıcılardan print alınarak operasyona iletilmektedir.

Yükleme bilgileri operasyon birimine iletildikten sonra ilgili mamülün bulunduğu depoda sorumlular tarafından hazırlanarak peronlarda bulunan araçlara yüklenir.Depo personeli çalışmakta olduğu depodaki ürünün niteliği konusunda müşterilerimizle beraber düzenlediğimiz eğitim toplantıları tarafından da desteklenen bilgi donanımı ile gereken her türlü tecrübeye sahiptir.

Dağıtım;

İstanbul içi dağıtımlar Anadolu ve Avrupa yakası olarak iki grupta değerlendirilir.Dağıtımda kendi malvarlığımız olan araçlar kullanılmaktadır. Şehirlerarası gönderimler de aynı şekilde tarafımızdan organize edilmektedir.

Acil teslimatlar için ayrı bir servis oluşturulmuştur.

ULUSAL LOJİSTIK grubu olarak yaklaşık 13 yıldır  Avrupa & Asya  kökenli dünyanın birçok merkezinde fabrika ve satış ofisleri bulunan birçok büyük kuruluşun  depolama,stok takibi,dağıtım, kısaca tüm lojistik hizmetlerini dünya standartlarında vermekteyiz. Hizmet vermekte olduğumuz  şirketler dünyadaki birçok büyük market ve tekstil devinin ortaklaşa çalıştığı şirketlerdir.

 


 Ulusal Dağıtım

Tüm hakları saklıdır. © 2014 Ulusal Dağıtım Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.